Model Yüz olmak için başvurulabilecek firmalar

Model Yüz olmak için başvurulabilecek firmalar 2012

tesettürlü gelinlik modeli 258x300 Model Yüz olmak için başvurulabilecek firmalar

tesettürlü gelin başı modeli

Firmaların kataloglarında model yüz olabilirsiniz. Bu sayfamızda site içeriğimizden biraz daha farklı bir yönde iş fırsatı ve imkanından bahsedeceğiz. Evet bir çok bayan arkadaşımız özellikle tesettürlü arkadaşlardan gelen maillerde görmekteyiz ki model yüz olmak isteyenler var ama ne yapacaklarını bilmemekteler. Bu konuyu araştırdık ve sizlere fikir vermek ve başvurabileceğiniz firmaları çıkarttık.

 

Tesettürlü abiyeler, tesettürlü gelinlik modelleri ve diğer tesettürlü kıyafet satıcı markaları kataloglarında özellikle tesettüre yakışan yüz görünümüne ve yüz güzelliğine önem vermektedirler.

 

Tesettürlü model olmak veya tesettürlü model yüz olmak isteyenler için online ve birebir adreslerinden başvurabilecekleri firmalar çıkarttık  buralarla görüşerek kendinize imkan yaratabilirsiniz.Herşey bir adımla başlar..

 

 

1) modelyüz com

Bu firm hizmetleri arasında tesettür model yüzü yanında dizi ve film oyunluğu,tanıtım hostesi, müzik aleti çalma gibi özel yetenekleri olanlar için başvurabilecekleri bir yerdir.Başvurular internetten yapılmaktadır.

 

 

2) angel ajans

Özellikle yüz mankenliği üzerinde durmaktadır. Kozmetik ve makyaj sektörüyle ilgili iseniz ve yüzünüze güveniyorsanız başvurabilirsiniz

 

 

3) best model ajans

Beyler, çocuklar ve bayanlar herkesin başvurubileceği bir firma. Site üzerinden profilinizi olşturuyorsunuz yalnız porfiliniz sitede herkese açık onu da belirtmek istiyorum.Çok geniş bir alanda hizmet vermektedir; mankenlik, modellik, oyunculuk, organizasyonlar,animasyon, danslar, akrobasi v.b. bir çok alanda yeteneklerinizi varsa yine başvurabilirsiniz.

Ankarada ikamet edenler cvbilgileri@gmail.com a mail atabilirler

 

 

 

ISIK OLSUN
Her zaman size yol gösteren fikir veren bir ISIK OLSUN

🙂

  • kapalı gelinlik modelleri
  • yüz mankenliği
  • tesettür gelinlik
  • tesettür gelinlik modelleri
  • türbanlı gelinlik modelleri

“Model Yüz olmak için başvurulabilecek firmalar” için 2 cevap

  1. yuzumun cok guzel oldugunu soyluyorlar ozellikle tesetur taktigimda mukemmel oldugumu soyluyorlarfizigimede kendimede guveniyorum ve yuz mankenligi yapmak istiyorum. ilgilenen kisilerlutfen bir sekilde ulassinlar.no:
    5444579395

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir