Antalya’dayım Acil Para Lazım

Antalya’da yerli halk sayısı oldukça sınırlıdır. Elbette bunun en büyük nedeni tatil bölgesi olmasından kaynaklanır. Elbette bundan dolayı da maddi olanakları sınırlı insan sayısı da az olacaktır. Haliyle maddi finansman desteği sağlayan çözümler de oldukça azdır. Fakat Antalya’daysanız ve krediye ihtiyacınız varsa senet ile altın alma yöntemini kullanarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Antalya’nın merkez bölgelerinde bulunan kuyumcular senetle altın işi yapmaktadır. Sizler bu kuyumculara giderek durumunuzu anlattığınız da sizlere bir senet imzalatırlar. Bu senet talep ettiğiniz para ile orantılı bir miktardır. Size ihtiyacınız ölçüsünde altın ve diğer kuyum malzemeleri tahsis edilir. Sizler bunları bozdurarak nakit ihtiyacınızı karşılarken, ödemelerinizi de aylık olarak halledebilirsiniz. Ödeme sıkıntınız olmayacağı için ve de o anki nakit ihtiyacınızı yani kredi ihtiyacınızı karşılayacağınız için, bir nevi kredi almış olmaktasınız.

Tabii ki Antalya’da da senetle kredi veren firmalar da bulunmaktadır. Fakat bunların sayısı az olduğu için internet siteleri dışında bir ulaşma yönteminiz ya da araştırma yönteminiz sınırlıdır.

Kaynak: http://www.acilkredilazim.net/

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir