Çıtır Usta

Türkiye´de zincir restoran hizmetlerinde büyük yenilikler getiren Çıtır Usta, Eğitim Akademisinden sonra yenilikçilik yolunda büyükçe bir zincir daha halkasına ekledi. Kosgeb tarafından teşvik kapsamına alınan projemizde artık ürünlerimizin ilk ve son numune alımlarının tahlilleri ile daha sağlıklı daha ileri teknoloji kullanarak ürünlerimizi geliştirmek adına 1200 m2 lik fabrikamızda laboratuarımızı kuruyoruz.

Çalışmalarımızın her adımını İstanbul Aydın Üniversitesi nin ve Türkiye ´nin konusunda ileri gelen profesörleri ile oluşturuluyor. Uzman ve tecrübeli ekibimizin 6 aylık çalışma sonunda bu güzel gelişme ile artık çok daha profesyonel çok daha verimli yoluna devam edecek olan Çıtır Usta sektörde ilklere imza atarak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekten mutluluk duyuyor.

Bizlerin bu çalışmasında katkısı olan çok değerli Arge projesi çalışma ekibimize sonsuz teşekkürlerimizi borç bilirken gücümüzü siz şubelerimize gelen değerli müşterilerimizden aldığımızı da belirtmek ve sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

Kaynak: Haberler.com

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir