Posta İş İlanları İstanbul Avrupa Yakası

İş imkanının oldukça fazla olduğu illerden biri olan İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve iş yada eleman arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Posta iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası başlığımız altında ister iş, ister eleman araması yapabilirsiniz. Artık iş ve eleman bulmak oldukça kolay. Oturduğunuz yerden internet aracılığı ile aradığınız kriterlere sahip elemanı yada hayallerinizdeki işi rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Sayfamızda bu yönde hizmet vermekte olup, iş ve elemana ihtiyacı olanlara yardımcı olmaktadır. Eğer Posta İş İlanları  İstanbul Avrupa Yakası‘nda oturuyorsanız yorum bölümünden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar ilan verebilirler. Ancak, her iki tarafta ilanlarına iletişim bilgilerini eklemeyi unutmasınlar.

Posta gazetesi iş ilanları

GARSON OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM
Öğrenciyim ve hafta sonları ek iş olarak garsonluk yapmak istiyorum. İstanbul Avrupa Yakası’nda Bağcılarda oturuyorum. Titiz, çalışkan ve azimli biriyim. Gerekirse akşamları da çalışabilirim. Lütfen acil iş arıyorum.
TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAK
5 yıldızlı otellerde temizlik görevlisi olarak çalışacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, temiz, sorumluluk sahibi, çalışkan,dürüst, 18 ile 50 yaş arası bayan temizlik elemanlarına ihtiyaç vardır.

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir