Tefeci Arıyorum 2017

Tefeci para kiralayan kişilere verilen genel isimdir. Ülkemiz de ise tefeciler ile çalışan kişilerin sayısı bir hayli fazla. Banka kredisi kullanamayan kişiler tefecilere yönelmeye başladı. Tefeciler bankaların talep ettiği birçok şartı kişilerden istememektedir. Örneğin kredi notunuz düşük olsa dahi paranızı alabilirsiniz.

Tefeci Arıyorum Nasıl Bulurum

Tefeciler aldıkları parayı garanti altına almak için senet imzalamanızı isteyebilirler. Borcunuzu tek taksitte ödeyecek iseniz tek senet, birden fazla taksit ile ödeyecek iseniz de vade sayısı ile eşit olacak şekilde senet imzalamanız yeterli olacaktır. Buna ek olarak ipotek göstermenizi ya da kefil bulmanızı isteyen kişiler de olabilir.

Direk kişiler ile görüşerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Tefecilere ulaşmak için ise interneti kullanmanız yeterli olacaktır. Siteler de yer alan iletişim numarasını arayabilir ve gerek faiz oranları gerek ise çalışma şartları hakkında aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Yalnız belirtmemiz de fayda var ki kişiler ile çalışmaya başlamadan önce güvenilirlik açısından da emin olun. Aksi halde maddi sorunuzdan kurtulmak isterken daha ciddi sorunlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Tefeci Arıyorum 2017, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir