Tefeci Arıyorum Ankara

Eğer tefeci arıyorum diyorsanız ve Ankara’da ikamet ediyorsanız Tefeci arıyorum Ankara sayfamız üzerinden ilan verebilirsiniz. Bildiğiniz gibi tefeciler tıpkı bankalar gibi paraya sıkışanlara para veriyorlar. Geri ödeme ise belirlenen tarihe kadar olduğu ve faizi ile geri alındığı için çoğu zaman sıkıntı olabiliyor. Ancak, gerçekten çok acil para lazım diyorsanız sayfamız üzerinden tefeci arayabilirsiniz. Sadace Ankara ili için oluşturduğumuz sayfamızda bulunan yorum bölümünden ilanlarınızı yazarak tefecilere ulaşabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

>> tefeci bul

ACİL TEFECİ ARIYORUM

Ankara’da ikamet ediyorum. Doktorum ve şuanda maddi sıkıntılar yaşıyorum. Acil 100 Bin TL’ye ihtiyacım var. Aldığım maaşım ödemelerime yetmiyor. Eğer bana yardımcı olabilecek tefeci bulursam ve borçlarımı kapatırsam aldığım maaş ile kolay ödeme yapabilirim. Lütfen bana yardımcı olun.

ACİL PARA LAZIM DİYENLER için >> tefeci listesi

Ankara’da yaşayan ve düzenli geliri olan herkese para veriyoruz. İhtiyacınız ne kadar olursa olsun belli bir zaman ve faiz karşılığında para veriyoruz. İşimiz tefeciliktir. Bunun bilincinde olanlar bize ulaşsınlar. 250 Bin TL’ye kadar ihtiyaçlarınız karşılanır.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Tefeci Arıyorum Ankara, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir