Huncalife 2012 Kataloğu

Huncalife 2012 yılına özel yepyeni kataloğunu yayımladı. Huncalife 2012 kataloğu toplam 112 sayfadan oluşuyor. Her sayfasında ise birbirinden kaliteli ve indirimli ürünler yer alıyor. Güzel görünmek istiyorsanız ihtiyacınız olan her şey Huncalife kataloğunda sizi bekliyor.

 Katalogda etkileyici dokunuşlar için ellerinizi yumuşacık yapacak el kremleri, bambaşka aromalara sahip parfümler ve deodorantlar, çarpıcı bakışlar yakalamanızı sağlayacak göz kalemleri, rimeller ve farlar, kusursuz bir ten için farklı cilt tipleri için özel olarak üretilmiş cilt bakım ürünleri, güzelliğiniz ve şıklığınızı tamamlayacak birbirinden şık ve özgün tasarımlara sahip takı ve aksesurlar ile saç bakım ürün gruplarından yüzlerce çeşit yer alıyor. Okumaya devam et “Huncalife 2012 Kataloğu”

🙂

  • huncakatalogu com huncalife

Huncalife Ürün Fiyatları

Hunca Life ürün fiyatları için Hunca Life ürün kataloğundan faydalanabilirsiniz. Katalog içerisinde yayınlandığı aya özel olarak satışa sunulan pek çok farklı kategoriye ait ürünlerin yanı sıra ayrıca promosyon düzenlenen ürünleri inceleyerek dilerseniz satın alabilirsiniz.

Hunca Kozmetik tarafından üretilen Hunca Life ürünlerinin tamamı % 100 yerli sermaye ile ülkemizde üretildiği için çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Hunca Life aralık katoloğu ile satışa sunulan ürünler hakkında biraz örnek vermek gerekirse; Okumaya devam et “Huncalife Ürün Fiyatları”

Hunca Life Kampanyaları

 

Hunca Life Kampanyaları yeni yayınlanan Aralık kataloğunda hiç hız kesmeden devam ediyor. Hunca Life markasının bu aya özel olarak hazırlamış olduğu kampanyalardan en dikkat çekici olanı ise kuşkusuz yeni temsilci olmak isteyen kişilere sağlamış olduğu üyelik ücret indirimi.

 Hunca Life firmasının satış temsilcisi olarak başvuruda bulunmak isteyen kişiler Aralık ayına özel olarak Mini Başlangıç Setine 5 lira yerine 1 lira ödeyerek sahip oluyorlar. Bunun yanı sıra Standart Başlangıç Seti üyelik ücreti 20 lira yerine 10 liraya Ekonomik Başlangıç Seti ise 50 lira yerine 40 liraya üyelere sunuluyor. Okumaya devam et “Hunca Life Kampanyaları”

Hunca Life Kozmetik

Hunca Life Kozmetik doğrudan satış sistemi ile sizlere yepyeni bir kazanç fırsatı sunuyor. Bu sistemde Hunca Kozmetik tarafından üretilen ve bir çok kadın tarafından uygun fiyatları ve üstün kalitesi ile tercih edilen Carmina makyaj malzemelerinin yanı sıra kişisel bakım ürünleri, parfümler, dedorontlar, saç ve vücut şampuanları, saç bakım ürünleri, erkekler için kişisel bakım ürünleri ile yaşlılık karşıtı anti aging ürünlerinin de içerisinde yer aldığı katalog üzerinden satış yaparak kendi kişisel gelirinizi elde ediyorsunuz.

Hunca Life Kozmetik sizlere gerçekleştirmiş olduğunuz her satış tutarı üzerinden % 30 kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra ayrıca kendi alt ekibinizi oluşturabilirseniz yani sisteme yeni üyeler sağlarsanız üye yaptığınız kişilerin satışları üzerinden de belirli oranlarda kazanç sağlama imkanınız oluşuyor.

Hunca Life Kozmetik satış sistemine katılmak için müşteri temsilcisi başvurusunda bulunmanız gerekiyor.

Hunca Life Özlem Yıldız ve Son Katalog

Hunca life Özlem yıldız tanıtım videosu çekildi ve 2012 tüm kataloglarda manken Özlem Yıldızı Huncalife Katalog güzeli olarak görebileceksiniz.

Aşağıdaki resimde size Huncalife Özlem Yıldızlı tanıtım videosu ve Huncalife Son Kataloğu nereden görebileceğiniz göstermekteyiz. Ayrıca açılan sayfada SİZDE KATILIN kısmından Huncalife Temsilci formunu doldurabilirsiniz.

Hunca Life Özlem Yıldız ve Son Katalog için RESİME TIKLAYINIZ

 

Hunca Life Katalogla Satış Sistemi

 

Hunca Life Network satış sistemi ülkemizde daha çok katalog üzerinden yapılan satış sistemleri için kullanılıyor. Hunca Network satış sistemi çok yeni bir sistem olmasına rağmen sağladığı yüksek kar oranı ve prim sistemi sayesinde büyük talep toplamaya devam ediyor.

Müşteri temsilcisi olmak için ek bir para talep edilmezken içerisinde satış yapmanızı sağlayacak çeşitli evrak ve katalogların yer aldığı paketlerden satın almanız gerekiyor. Bu paketlerin en düşük fiyatlısı sadece 5,00 lira iken içerisinde ürün olan paketlerde fiyatlar yükseliyor. Paketinizi aldıktan sonra müşteri temsilcisi olarak size gönderilen Hunca Life Kataloğu üzerinden satış yapmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Ne kadar çok satış yaparsanız yapmış olduğunuz satışlar üzerinden % 30 kar elde ettiğiniz için Okumaya devam et “Hunca Life Katalogla Satış Sistemi”

Huncalife Tanıtım Toplantıları

Huncalife yeni başlayan sistemini tanıtmak için değişik illerde hafta sonları toplantılar düzenlemektedirler. Sizlere tavsiyemiz mümkün olduğunca bu toplantılara katılmak ve toplantıların avantajlarından faydalanmak.

H u n c a L i f e T a n ı t ı m T o p l a n t ı s ı Ş e h r i n i z e G e l i y o r . . .
Minimum yatırımla maksimum kazancın yolunu öğrenin. Hayatınız Değişsin!

Toplantı Yeri, Tarihi ve Saati

15 Ekim ÇERKEZKÖY Org. Sa. Böl. Konf. Salonu Saat: 13:30
16 Ekim KONYA, KARAMAN Bayrakçı Otel Saat: 13:30
19 Ekim DÜZCE Hızel Otel Saat 19:00
22 Ekim BURSA Merinos Atatürk Merkezi Saat: 13:30
23 Ekim İZMİR Megapole Hotel Saat: 13:30 Okumaya devam et “Huncalife Tanıtım Toplantıları”