Huncalife Katalogla Ürün Satışı

Hunca ülkemizin % 100 yerli sermaye ile üretim yapan en büyük kozmetik markasıdır.Hunca kozmetiğin dış piyasa da yakalamış olduğu yüksek satış başarısını iç piyasaya da yansıtma isteği doğrultusunda yeni başlatmış olduğu doğrudan satış sistemi Hunca Life sizlere kendi kişisel gelirinizi kazanma fırsatı sunuyor. İster ev hanımı olun ister öğrenci sosyal çevreniz geniş kendinize olan güveniniz tam ise bu iş tam size göre. Yapmanız gereken tek şey Hunca Life üyeliği için başvuruda bulunmak.

Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda tarafınıza içerisinde Hunca Life Katoloğunun da bulunduğu bir kargo yollanacak. Bundan sonrası sadece sizin kişisel performansınıza dayalı. Hunca Life Katalog Ürün Satışı yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Katalog içerisinde Carmina markasına ait renkli kozmetik ürünlerinin yanı sıra birbirinden güzel aromaları ile sizleri cezbedecek parfümler, saç bakım ürünleri ve cilt bakım ürünleri gibi çok çeşide sahip ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Böylelikle her kesime hitap ettiğiniz için çok kısa sürede büyük satış rakamlarına ulaşabilirsiniz.

🙂

  • katalog satisi

Hunca Life Katalogdan Satış Sistemi

Kişisel gelirini kazanırken kendi çalışma saatlerini kendi belirlemek isteyen kişiler için yepyeni bir iş fırsatı da Hunca Kozmetik’ten geldi. Hunca Kozmetik tamamı Türkiye’de % 100 yerli sermaye ile üretilen Carmina makyaj malzemelerinin iç piyasada daha çok kişiye ulaştırılması amacı ile yeni bir doğrudan satış sistemi hayata geçirdi. Hunca Life adı verilen yeni satış sisteminde katalog üzerinden satış yapıyorsunuz. Yapmış olduğunuz satışlar üzerinden de belirli oranlarda kazanç sağlıyorsunuz. Ayrıca çevrenizden tanıdığınız kişileri satış için müşteri temsilcisi yaparak alt satış grubunuzu da kurma hakkınız var. Ekip kurmanın ve alt üye yapmanın en büyük avantajı ise üyelerinizin yapmış olduğu satışlar üzerinden de para kazanmanız. Üyelik için ücret alınmıyorken sisteme giriş için almanız gereken başlangıç paketleri ücretli oluyor. Uygulanan paket ücretleri ise 5 liradan başlıyor. Okumaya devam et “Hunca Life Katalogdan Satış Sistemi”

🙂

  • carmina kozmetik satış noktaları
  • carmina satış noktaları
  • katalogla satış

HUNCALİFE KAYIT SAYFASI

Açılan sayfada SİZDE KATILIN kısmından temsilci olmak için formu dolduruyoruz hepsi bu kadar…Aytekin EKE

Huncalife a Kayıt olduğunuz zaman elde edeceğiniz fırsatları bir kaç cümle ile özetleyelim;

  • Hunca Life ürünlerini %30 daha satın alma fırsatını bulacaksınız. Böylelikle ister kendi ihtiyaçlarınızı ucuza alın isterseniz satış yaparak %30 kar edin.
  • Huncalife kendi işinizi kurun. Kendinize yeni üyeler kayıt ederek ekibinizi oluşturun ve firmanın prim sisteminden faydalanarak para kazanın
  • Sosyalleşin. Firmanın düzenlediği seminer gezi v.b. aktivitelere katılarak yeni arkadaşlıklar kurma şansını yakalayın.
  • Büyük ekipler kurarak lider olun liderlik primlerinden faydalanarak daha çok para kazanın

 

 

🙂

  • hunca katalog

Huncalife Kataloğu

  Hunca Life Kataloğu ile Hunca çatısı altında üretilen tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Hunca Life ülkemizin yerli sermaye ile üretim yapan oldukça değerli kozmetik markalarından biridir.

 

Carmina makyaj ürünlerinde çok çeşitli kampanyalar düzenlenmekte ve bayanlar için en kaliteli kozmetik ve makyaj ürünleri oldukça cazip fiyatlara satılmaktadır. Hunca Life kataloğuna internet üzerinden ulaşabilir yada Hunca satış temsilcilcileri aracılığı ile kataloğunuzu hemen inceleyebilir ve dilerseniz sipariş vererek bu kaliteli ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Okumaya devam et “Huncalife Kataloğu”