Buharlı Oto Yıkama Açmak

Buharlı Oto Yıkama Açmak 2012

Keyifle kullandığımız bir aracımız varsa, onun en güzel şekilde görünmesini ister,temizliğine kendimizden daha çok özen gösteririz.Bundan dolayı oto yıkama sektörü en cazip sektörlerden biridir.

Oto yıkamada güzelce yıkanan aracımızın kaportasında zamanla fırça ve kullanılan deterjana bağlı çizilmeler hatta çatlamalar görebiliriz. Otomatik yıkama makineleri deseniz aracımızdaki parçalarda kırılma yaratabilir. İşte bu düşünceyi tam da aracına gözü gibi bakan kişiler için düşündük. Yeni yeni yaygınlaşma yolunda olan buharlı oto yıkama makineleri, oto yıkama sahipleri tarafından büyük rağbet görüyor. Suyun direk olarak temas etmediği, deterjanın kullanılmadığı bu makinelerden araç sahipleri de çok memnun. Kısa sürede pek çok kişi tarafından tercih edilen bu makineler ile bir oto yıkama merkezi açarak siz de bu işi yapabilirsiniz.

Nasıl Başlarım?

Bu fikri gerçekleştirmeniz için bir mekana, 2 – 3 tane buharlı oto yıkama makinesine ve bu işi iyi yapabilecek eğitimli elemanlara ihtiyacınız var. İyi bir dekorasyon yaparak müşterileri kendinize çekebilirsiniz. Unutmayın ki, bu bir yenilik ve araç sahipleri bu yeniliği herkesten önce kullanmak isteyecektir. Ayrıca bu makineyle aracın bagaj fitilinin altı ve motor gibi önemli yerlerin de rahatlıkla yıkandığı düşünülürse, araç sahipleri içinde oldukça cazip gelecektir. Yerinizi ayarladıktan sonra bir kuyu açtırarak ve bir su firmasıyla anlaşarak her ay düzenli olarak kuyunuza su çektirmelisiniz. Buharlı oto yıkama makinesi araç başına yaklaşık 3 ile 5 litre su harcamaktadır. Eğer kamyonet gibi bir aracınız da varsa dilerseniz bu makineyi aracınıza da kurdurabilir, seyyar oto yıkamacılık yapabilirsiniz. Çoğu yerde denenmemiş bu fikirle çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Oto Yıkama Bayiliği

Bu iş için bir firmanın bayiliğini almanız da mümkün.Oto yıkama bayiliklerden bazıları şunlar:

Carrise oto yıkama bayiliği: Bayilik için toplam masraflar 20.000 TL civarında.Kar marjı ise aylık ortalama 3.000 TL.

Mysteam oto yıkama bayiliği:Yatırım olarak toplam 17.000 TL yeterli olmakta.Aylık ortalama karınız ise 4.000 TL civarında.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.Yeni iş fikirleri hakkında, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

🙂

  • oto yıkamada yenilikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir