Bayan Şöför Arayanlar

Bayan Şöför Arayanlar 2014

Bayan Şöför Arayanlar sayfamızda şöförlük işi ve şöför bulabilirsiniz. Günümüzde erkekler kadar bayanlarda şöförlük yapıyorlar. Her ne kadar çoğunluk olmasa da bayan şöför arayanlar ve şöförlük yapan bayanlar var. Bildiğiniz gibi artık bayanlar da erkeklerin yaptığı işlerin pek çoğunu yapıyorlar. Özellikle bazı işlerde bayanların daha titiz ve sorumluluk sahibi olması işverenlerin talebini arttırıyor. Eğer siz de bayan şöför arıyorum diyorsanız sayfamız aracılığı ile iş ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Ayrıca, bayan şöförler de ilan vererek eleman arayanlara ulaşabilirler.Heriki tarafın birbiri ile buluştuğu sayfamızda iş ve eleman araması yapmak için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

BAYAN ŞÖFÖR ARANIYOR(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A2 ehliyeti olan bayan şöför alınacaktır. Direksiyona hakim, Ankara’da ikamet eden bayanlar iş başvurusu yapabilirler.

LOKANTAYA BAYAN ŞÖFÖR

İzmir’de bulunan lokantamıza bayan şöför alınacaktır. Müşterilere istedikleri yemekleri teslim edebilecek, İzmir yollarına hakim bayanlar başvuru yapabilirler.

Amman Büyükelçiliği Sekreter Alımı İlanı 2014

Amman Büyükelçiliği Sekreter Alımı İlanı 2014 2014

disisleri_bakanligi_397826797Amman Büyükelçiliği  Sözleşmeli Sekreter Alımı 2014

T.C. Amman Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Sınav Duyurusu

Amman Büyükelçiliğine sınavla bir adet Sözleşmeli Sekreter alınacaktır.

I) ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER :

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. Sınav tarihi itibariyle 46 yaşından gün almamış olmak,

3. En az lise veya dengi okulları ile bu okullarla eşdeğer olduğu Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan (tercihan yüksek okul mezunu) mezun olmak,

4. Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

5. Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veya affa uğramış olsalar dahi zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,

6. Erkekler için askerliğini yapmış olmak veya yapmış sayılmak,

7. Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya engel durumu bulunmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek (Sağlık Kurulu Raporu istihdam edilecek adaylardan istenir),

8. Çok iyi derecede Arapça, Türkçe ve İngilizce bilmek,

9. Bilgisayar kullanabilmek.

II) BAŞVURU İÇİN ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

1. Sınava katılma isteğini belirten başvuru dilekçesi (dilekçede, adres, telefon numarası, e-mail adresi gibi temas bilgilerine de yer verilmelidir)

2. Özgeçmiş (CV),

3. Türk pasaportunun aslı veya onaylı sureti ile işlem görmüş sayfaların fotokopileri,

4. Nüfus cüzdanının aslı veya onaylı sureti ile arkalı önlü fotokopisi,

5. Son mezun olunan okuldan alınan (yurtdışında eğitim görmüş lise mezunları için Eğitim Ataşeliklerinden alınacak ‘’denklik belgesi’’) diplomanın aslı veya onaylı sureti ile bir adet fotokopisi,

6. Erkekler için askerlik terhis belgesi veya askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet

fotokopisi,

7. Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf.

Postayla başvurularda, asılları yazılı sınav öncesinde ibraz edilmek kaydıyla, 3, 4, 5 ve 6. sıradaki belgelerin fotokopileri gönderilebilir.

III) SINAV:

Sınava girerken pasaport veya nüfus cüzdanının aslının ibraz edilmesi gerekmektedir.

a) Yazılı Yeterlilik Sınavı:

Yazılı eleme sınavı 1 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 09:30’da T.C. Amman Büyükelçiliği’nde yapılacaktır.

Sınav konuları:

Türkçe’den Arapça’ya çeviri (1 saat)

Arapça’dan Türkçe’ye çeviri (1 saat)

Türkçe Kompozisyon (1 saat)

Matematik (1 saat)

b) Sözlü ve Uygulamalı Yarışma Sınavı:

Yazılı yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar 8 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 09:30’da Büyükelçiliğimizde yapılacak sözlü ve uygulamalı yarışma sınavına davet edileceklerdir.

Sözlü Sınav Konuları : Genel Kültür, Türkiye ve Dünya Coğrafyası, Osmanlı Tarihi, Türk İnkılap Tarihi, ikinci dil olarak İngilizce bilgisi.

Uygulamalı Sınav Konuları : (Bilgisayarda) Daktilo sınavı

IV) BAŞVURU TARİHİ:

Başvurular en geç 17 Ağustos 2014 Pazar günü mesai bitimine kadar Büyükelçiliğimiz Abbas Mahmoud Al-Aqqad St.31, P.O.Box 2062 Jabal Amman 11181 Amman-Jordan adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00 – 12:00) şahsen yapılabilir. Postada meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Büyükelçiliğimiz sorumlu değildir.

V) SINAV YERİ:

Yazılı Sınav: T.C Amman Büyükelçiliği, Abbas Mahmoud Al-Aqqad St.31, Amman-Jordan.

Sözlü ve Uygulamalı Sınav: T.C Amman Büyükelçiliği, Abbas Mahmoud Al-Aqqad St.31, P.O.Box 2062 Jabal Amman 11181 Amman-Jordan.

Tel : 00 962-6 5002 325 / 5002 326 / 5002 327 /5002 328

Fax : 00 962-6 461 23 53

E-mail: embassy.amman@mfa.gov.tr

 

Amman Büyükelçiliği  Sekreter Alımı İlanı 2014,

Amman Büyükelçiliği Sözleşmeli Sekreter Alımı İlanı 2014,

Amman Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sekreter Alımı İlanı 2014,

Amman Büyükelçiliği Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı 2014,

Edirne Süloğlu Belediyesi Sezonluk İşçi Alımı 2014

Edirne Süloğlu Belediyesi Sezonluk İşçi Alımı 2014 2014

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un EDİRNE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

SÜLOĞLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 02 Temmuz 2014
Yayınlanma Tarihi : 23 Haziran 2014, Sayı : 1

Genel Şartlar ve Notlar

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)   Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SÜLOĞLU

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 10
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Evde Pasta Börek Yapımı

Evde Pasta Börek Yapımı 2014

yaprak sarma işi Evde Pasta Börek Yapımı

yaprak sarma işi

Evde pasta börek yapımı son zamanlarda oldukça yaygınlaştı. Dışarıda çalışamayan bayanlar için büyük bir iş fırsatı haline gelen evde pasta börek yapımı size de ek gelir sağlayabilir. Öyle ki; zaten ev hanımlarının bu konuda ne kadar hamarat olduklarını söylememize gerek yok. Birbirinden güzel pastalar ve börekler yaparak çevresinden tam not alan pek çok bayan, şuanda yaptığı bu güzel lezzetleri satarak kazanç sağlıyor. Üstelik elinden her iş gelen bayanlar için bu iş zor olmayıp, evlerinde olmakta onlara avantaj sağlıyor. Eğer siz de bu işlerden anlıyorsanız ve elinizin lezzetine güveniyorsanız evde pasta börek yapımı işi ile para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak için sermayeye de ihtiyacınız olmayacağı için kolaylıkla başlayabilirsiniz. Yorum bölümüne evde pasta börek yapıp satmak istediğinizi belirten ilanınızı yazarak firmalara ulaşabilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

EVDEN ÇALIŞMAK İSTİYORUM(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasta,börek, çörek konusunda çok mağrifetliyim. Çevremdeki herkesten aldığım olumlu tepkilerden ve ısrarlardan dolayı evde pasta börek yapıp satmak istiyorum. İlgilenenlerin bana ulaşmalarını bekliyorum.

EVDEN ÇALIŞACAK BAYANLAR

Evinde pasta, börek yapacak bayanlar arıyoruz. Elinin lezzetine güvenen, temiz, verilen işi zamanında yetiştirebilecek bayanlar iş başvurusu yapabilirler. İşimiz süreklidir. İstanbul Avrupa yakası’nda oturanların başvurularını bekliyoruz.

Sakarya Sapanca Belediyesi Sezonluk İşçi Alımı 2014

Sakarya Sapanca Belediyesi Sezonluk İşçi Alımı 2014 2014

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

BELEDİYELER-SAPANCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2014
Yayınlanma Tarihi : 19 Haziran 2014, Sayı : 1

Genel Şartlar ve Notlar

ADAYLARIN; EN AZ İLKOKUL (1997 ÖNCESİ 5 YILLLIK İLKOKUL MEZUNLARI DAHİLDİR), EN ÇOK ÖNLİSANS MEZUNU OLMASI GEREKMEKTEDİR. NOTERCE KURA ÇEKİMİ 08.07.2014 SALI GÜNÜ SAAT 15:00 DA SAPANCA BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAPILACAKTIR. İSTEYEN MÜRACAATÇILAR KURA ÇEKİMİNİ İZLEYEBİLİRLER. İLANIN YAYINLANDIĞI TARİHTEN İTİBAREN 10 GÜN İÇERİSİNDE TALEBİN YAYIMLANDIĞI YERDEKİ İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN VEYA www.iskur.gov.tr İNTERNET ADRESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPILABİLECEKTİR.GERÇEĞE AYKIRI BELGE VERENLERİN YA DA BEYANDA BULUNANLARIN BAŞVURUSUNUN GEÇERSİZ HALE GETİRİLMESİ, İŞE ALINMASI İŞLEMİNİN İPTALİNE İLİŞKİN TÜRKİYE İŞ KURUMUNUN VE TALEP SAHİBİ KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN YASAL İŞLEM YAPMA HAKKI SAKLIDIR. TALEPLERE MÜRACAATLARI KABUL EDİLENLERİN TAMAMI NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ İÇİN İŞVERENE LİSTE HALİNDE GÖNDERİLECEKTİR. BAŞVURU YAPAN VE NİHAİ LİSTEDE YER ALAN ADAYLAR, EĞİTİM DURUMU, TECRÜBE, ÖNCELİK DURUMU, YABANCI DİL ŞARTI VB. KOŞULLARI TAŞIYIP TAŞIMADIKLARINI TALEBİ VEREN KAMU KURUM VE KURULUŞUNA İBRAZ ETMEK ZORUNDADIR. SON MÜRACAAT TARİHİ RESMİ TATİLE RASTLADIĞINDA BİR SONRAKİ İŞ GÜNÜ BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. MÜRACAAT TARİHLERİ ÇAKIŞAN, AYNI KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN BİRDEN FAZLA İŞGÜCÜ TALEBİNE DURUMU UYAN İŞ ARAYANIN, TERCİHİ DOĞRULTUSUNDA SADECE BİR TALEBE MÜRACAATI KABUL EDİLECEKTİR. KURAYA TABİ TALEPLERE BAŞVURAN ÖNCELİKLİLERİN TAMAMI KURA ÇEKİLMEK ÜZERE, İSİM VE ADRESLERİ İLE DURUMLARINA İLİŞKİN AÇIKLAYICI BİLGİLERLE BİRLİKTE, AYRI BİR LİSTE HALİNDE KAMU KURUM VE KURULUŞUNA BİLDİRİLİR. ÖNCELİK HAKKINA SAHİP OLANLARDAN, BAŞVURUDA BULUNDUKLARI SÜREKLİ VEYA GEÇİCİ İŞGÜCÜ TALEBİNE İŞVERENCE DAVET EDİLDİKLERİ HÂLDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA İCABET ETMEYEN, SINAVA KATILMAYAN, İŞİ REDDEDEN VEYA KAMUDA SÜREKLİ İŞÇİ STATÜSÜNDE İŞE YERLEŞENLERİN ÖNCELİK HAKKI ORTADAN KALKAR. ÖNCELİK HAKKINDAN İKİNCİ KEZ YARARLANILAMAZ. KURA SONUCU BELİRLENEN ASİL VE YEDEK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER VE MÜLAKAT TARİHİ SAPANCA BELEDİYESİ TARAFINDAN ADAYLARA TEBLİĞ EDİLECEKTİR. KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ GEÇİCİ İŞGÜCÜ TALEPLERİNE YAPILAN BAŞVURULARDA KİŞİLERİN ADRESE DAYALI NÜFUS KAYIT SİSTEMİNDE KAYITLI OLAN ADRESLERİ DİKKATE ALINIR. BU TALEBE SAPANCA İLÇESİ SINIRLARI DAHİLİNDE İKAMET EDENLERİN BAŞVURUSU KABUL EDİLECEKTİR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)    

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SAPANCA

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

BELEDİYELER-SAPANCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 30 Haziran 2014
Yayınlanma Tarihi : 19 Haziran 2014, Sayı : 1

Genel Şartlar ve Notlar

ADAYLARIN; EN AZ İLKOKUL (1997 ÖNCESİ 5 YILLLIK İLKOKUL MEZUNLARI DAHİLDİR), EN ÇOK ÖNLİSANS MEZUNU OLMASI GEREKMEKTEDİR. NOTERCE KURA ÇEKİMİ 08.07.2014 SALI GÜNÜ SAAT 15:00 DA SAPANCA BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAPILACAKTIR. İSTEYEN MÜRACAATÇILAR KURA ÇEKİMİNİ İZLEYEBİLİRLER. İLANIN YAYINLANDIĞI TARİHTEN İTİBAREN 10 GÜN İÇERİSİNDE TALEBİN YAYIMLANDIĞI YERDEKİ İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN VEYA www.iskur.gov.tr İNTERNET ADRESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPILABİLECEKTİR.GERÇEĞE AYKIRI BELGE VERENLERİN YA DA BEYANDA BULUNANLARIN BAŞVURUSUNUN GEÇERSİZ HALE GETİRİLMESİ, İŞE ALINMASI İŞLEMİNİN İPTALİNE İLİŞKİN TÜRKİYE İŞ KURUMUNUN VE TALEP SAHİBİ KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN YASAL İŞLEM YAPMA HAKKI SAKLIDIR. TALEPLERE MÜRACAATLARI KABUL EDİLENLERİN TAMAMI NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ İÇİN İŞVERENE LİSTE HALİNDE GÖNDERİLECEKTİR. BAŞVURU YAPAN VE NİHAİ LİSTEDE YER ALAN ADAYLAR, EĞİTİM DURUMU, TECRÜBE, ÖNCELİK DURUMU, YABANCI DİL ŞARTI VB. KOŞULLARI TAŞIYIP TAŞIMADIKLARINI TALEBİ VEREN KAMU KURUM VE KURULUŞUNA İBRAZ ETMEK ZORUNDADIR. SON MÜRACAAT TARİHİ RESMİ TATİLE RASTLADIĞINDA BİR SONRAKİ İŞ GÜNÜ BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR. MÜRACAAT TARİHLERİ ÇAKIŞAN, AYNI KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN BİRDEN FAZLA İŞGÜCÜ TALEBİNE DURUMU UYAN İŞ ARAYANIN, TERCİHİ DOĞRULTUSUNDA SADECE BİR TALEBE MÜRACAATI KABUL EDİLECEKTİR. KURAYA TABİ TALEPLERE BAŞVURAN ÖNCELİKLİLERİN TAMAMI KURA ÇEKİLMEK ÜZERE, İSİM VE ADRESLERİ İLE DURUMLARINA İLİŞKİN AÇIKLAYICI BİLGİLERLE BİRLİKTE, AYRI BİR LİSTE HALİNDE KAMU KURUM VE KURULUŞUNA BİLDİRİLİR. ÖNCELİK HAKKINA SAHİP OLANLARDAN, BAŞVURUDA BULUNDUKLARI SÜREKLİ VEYA GEÇİCİ İŞGÜCÜ TALEBİNE İŞVERENCE DAVET EDİLDİKLERİ HÂLDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA İCABET ETMEYEN, SINAVA KATILMAYAN, İŞİ REDDEDEN VEYA KAMUDA SÜREKLİ İŞÇİ STATÜSÜNDE İŞE YERLEŞENLERİN ÖNCELİK HAKKI ORTADAN KALKAR. ÖNCELİK HAKKINDAN İKİNCİ KEZ YARARLANILAMAZ. KURA SONUCU BELİRLENEN ASİL VE YEDEK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER VE MÜLAKAT TARİHİ SAPANCA BELEDİYESİ TARAFINDAN ADAYLARA TEBLİĞ EDİLECEKTİR. KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ GEÇİCİ İŞGÜCÜ TALEPLERİNE YAPILAN BAŞVURULARDA KİŞİLERİN ADRESE DAYALI NÜFUS KAYIT SİSTEMİNDE KAYITLI OLAN ADRESLERİ DİKKATE ALINIR. BU TALEBE SAPANCA İLÇESİ SINIRLARI DAHİLİNDE İKAMET EDENLERİN BAŞVURUSU KABUL EDİLECEKTİR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)    

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SAPANCA

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Afyon Kocatepe Üniversitesi profesör Alımı 2014

Afyon Kocatepe Üniversitesi profesör Alımı 2014 2014

İlan Resmi Gazetede yayımlanmıştır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ İLANI

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ve “Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanmalarda Aranacak Asgari Koşullar”a göre öğretim üyesi alınacaktır.

PROFESÖR KADROLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını ve başlıca araştırma eserini belirten dilekçelerine ekleyecekleri 2 adet fotoğraf, özgeçmiş ve eserler listesi (ÜAK formatında), Üniversitemiz web sitesindeki Ayrıntılı Puan Tablosu (Doçentlik Öncesi ve Doçentlik Sonrası olmak üzere 2 adet düzenlenecektir), doçentlik belgesi, öğrenim belgelerinin (lisans, yüksek lisans, doktora) aslı veya onaylı fotokopileri, Adli Sicil Belgesi (www.turkiye.gov.tr internet adresinden alınabilir.) nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik durumu belgesi ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin 17. maddesinde belirtilen bilgi ve belgeleri kapsayan bir dosyayı 6 nüsha olarak hazırlayarak müracaatların Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılması gerekmektedir.

GENEL AÇIKLAMALAR:

1. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

2. Adayların 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinin tüm şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

3. Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adayların aranan koşullara uyup uymadığı Üniversitemizce oluşturulacak “Ön İnceleme Komisyonu” tarafından incelenecek olup, bu inceleme sonucunda aranan koşulları taşıdığı tespit edilen adayların müracaatları kabul edilecektir.

4. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir.

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET AÇIKLAMA
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları Profesör 1 1 Gastroenteroloji yandal uzmanlığı yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Kardiyoloji Profesör 1 1 —-

5. Başvuru süresi bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, başvuru evrakları geri iade edilmeyecektir.

6. Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilirler.

7. Üniversitemiz irtibat numaraları: 0 272 444 03 03 Dahili: 10350-10351

Adres: A.K.Ü. Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazlıgöl Yolu, Afyonkarahisar