Bülent Arınç’tan Öğrencilere Zam Müjdesi

Bülent Arınç’tan Öğrencilere Zam Müjdesi 2014

Arınç’tan Burs ve Kredilere Zam Müjdesi

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 2014 yılının son Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Arınç, “Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Bakanlar Kurulu toplanmasını uygun buluyoruz ve bundan istifade edebileceğimizi de ümit ediyoruz” dedi.

Öğrencilere verilen burs ve kredi miktarlarının artacağını da belirten Başbakan Yardımcısı Arınç, “Kredi ve burs miktarı 2015’te 330 liraya yükseltilecek, yüksek lisans öğrencileri 660, doktora öğrencileri 990 lira alacak” dedi.

Bülent Arınç’ın açıklamalarından öne çıkan satır başları;

19 Ocak tarihini Cumhurbaşkanı ve Başbakan görüşerek birlikte belirlediler. Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Bakanlar Kurulu toplanmasını uygun buluyoruz ve bundan istifade edebileceğimizi de ümit ediyoruz.

YANAN FERİBOT

Feribot kazasında Türk vatandaşlarının tamamı salimen kurtuldu.

YETİŞTİRME YURTLARI

Son 12 yılda yetiştirme yurtlarından 16 bin 792 kişi kamuya atandı.

CİZRE’DE ÇIKAN OLAYLAR

Bu olaylar, yıllardır terörden beslenenlerin, terörü bir rant olarak görenlerin eski alışkanlıklarından vazgeçmemek için ayak sürüdüklerini, PKK içerisinde derin yapılanmaların olduğunu, Çözüm Süreci’ndeki ilerlemelerin bu derin yapıları rahatsız ettiğini, son derece otoriter bir yapıya sahip olan örgütün bölge genelinde herhangi bir farklılığa, değişik bir sese ve renge de tahammül edemediklerini gösteriyor. Arınç, şu anda Cizre’de olayların yaşandığı günlere hitaben olumlu noktada asayişin tamamen sağlandığını ve sükunetin avdet ettiğini söyleyebilirim

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Kanun kapsamında öngörülen bireylerin sağlık, etnik köken, dini inançları, özel nitelikli kişisel verilerine ilişkin herhangi bir şikayet, başvuru ve rahatsızlıklarını iletebilecekleri bir kurulun oluşturulması son derece önemli bir adımdır. Kanun, çağdaş hukuk normları içinde ve insanların özel hayatının korunmasını amaçlayan fevkalade olumlu bir kanun tasarısıdır. Meclisimizde öncelikli olarak görüşülecektir

ÖĞRENCİLERE VERİLEN KREDİ VE BURS YARDIMLARI

Arınç, kredi ve burslarda artış yapılacağını belirterek, 2014’te aylık 300 lira olan kredi ve burs miktarının 2015’te 330 liraya yükseltileceğini, yüksek lisans öğrencilerine 660 lira, doktora öğrencilerine ise 990 lira ödeneceğini bildirdi.

MEYDAN MUHAREBESİNİN GEÇTİĞİ YERDE MİLLİ PARK

Sakarya’da meydan muharebesinin geçtiği 138 hektar alanda tarihi milli park yapılacak.

SORU – CEVAP BÖLÜMÜ

Kozmik oda konusundaki şüphelerinizle ilgili elinizde bir bilgi ya da veri var mı?

Geçen gün katıldığım bir haber kanalında fazlasıyla detaylı bir şekilde açıkladım. Bunun dışında bildiğim bir şey yok. 5 sene oldu, neden bir dava açılmadı, ya da dava kapanmadı?

Sonrası Bülent Arınç’tan Öğrencilere Zam Müjdesi Memur Habercisi ilk ortaya çıktı.

 Bülent Arınç’tan Öğrencilere Zam Müjdesi

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir