Giresun, Karabük ve Ordu’da Kar Tatili

Giresun, Karabük ve Ordu’da Kar Tatili 2014

 Giresun, Karabük ve Ordu’da Kar Tatili

Bugün il yetkililerin yaptığı açıklamalara göre 3 ilimizde hava muhalefeti nedeni ile tatil ilan edildi. Ocak ayında yaşanan yoğun ve sık kar yağışları nedeni ile bir çok il ve ilçemizde okullar tatil. Son olarak Karabük, Giresun ve Ordu’da okullar tatil edildi. Yapılan açıklamaların bazıları aşağıda yer almaktadır.

 

GİRESUN

İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt’un yaptığı açıklamada Giresun ilimizde bazı ilçe ve taşımalı eğitim yapan okullarda yarın tatil olacağı duyruldu.  İl Milli Eğitim Müdürünün AA muhabirine verdiği bilgiye göre Giresun ilinin bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı devam etmekte ve bir çok köye ulaşım güçlükle sağlanabiliyor. Öğrencileri mağdur etmemek adına bu kararın alındığı bildirildi.

ORDU

Ordu ilimizin Gürgentepe ve Akkuş ilçelerinde eğitim ve öğretime kar yağışı nedeni ile ara verildiği duyruldu. Ordu’da 1 haftadır süren yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Bir çok köy ve ilçe yolu kapanan vilayetimizde ekiplerce çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Açılan bir çok köy ve ilçe yolu ile eğitim öğretimin aksamasının önüne geçildi. Tüm çalışmalara rağmen Gürgentepe ve Akkuş ilçelerinde problem devam etmekte ve yarın okullara  1 gün ara verildi.

KARABÜK

Karabük Valiliğince yapılan açıklamada il merkezi ve Safranbolu ilçesinde yoğun kar yağışı nedeni ile okullara 1 gün ara verildi. Hali hazırda devam eden ve yarın şiddetlenmesi beklenen yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Karabük’lü öğrencilerin güvenliği ve rahatı için 1 gün kar tatili Valilik tarafından bildirildi.

KamuPersonel.com

Sonrası Giresun, Karabük ve Ordu’da Kar Tatili Kamu Personeli ilk ortaya çıktı.

 Giresun, Karabük ve Ordu’da Kar Tatili

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir