Olay iş ilanları Bursa

Olay iş ilanları Bursa 2012

Olay İş İlanları Bursa sayfamıza hoş geldiniz. Bursa ilimizde iş ve elaman arayanlar için özel olarak hazırlamış olduğumuz sayfamız üzerinden ücretsiz olarak ve üye olmadan iş yada eleman arama ilanı verebilirsiniz. Yorum bölümünden ilanlarınızı kolayca ekleyebilirsiniz. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

 Olay İş İlanları -Deneyimli Makinacı

Bursada üretim yapmakta olduğumuz tekstil atolyemizde makinacı olarak görevlendirilmek üzere, usta seviyede makinadan anlayan, seri üretim yapabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yemek + servis+ maaş + çocuk kreşi imkanları ile çalışabilecek 30 yaş altı bayan personel aramaktayız.  Kestel, Şirinevler, Esenevler, Vakıf araba yatağı,  Yunus Emre, Vişne Caddesi, Millet, Vatan, Balıklı Başaran, Yeşil Ova, Teleferik ve Yıldırım civarlarına servis güzergahımız mevcuttur. İş Başvurusu için mail adresimiz  ozturk_tekstil_2005@hotmail.com

Olay Gazetesi İş İlanları -Peyzaj Mimarı

Muğla Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı  bölümü mezunu bekar bayanım. Bursada ikamet etmekteyim. Çeşitli projelerde saha mühendisi olarak görev aldım. Çok iyi seviyede çizim programı kullanıyorum. Bilgisayara hakim iyi seviyede ingilizce bilen, sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen nitelikli elemanım. Acil olarak iş arıyorum.

Yasemin GANI

🙂

  • bursa vişne caddesi tekstil iş ilanları

“Olay iş ilanları Bursa” için 3 cevap

  1. bursa osmangazi’de ikamet ediyorum. 1adet düz dikiş makinası, 2 adet 4 iplikoverlok makinam vardır. fason iş arıyorum. elemanımda vardır.

  2. Bursada oturuyorum…Çok güzel liflerim var kasnakta dokudugum elde ördügüm… Bebek yeleği patigi… Bebek battaniyesi… Sal.. Atki bere vs… Örgü örmeyi severim… Düz dikiş makinam var kese ler dikmistim yine dikebilirim… Daha öncede nikah sekeri.. Kina paketleme. Parca dikimi boncuk isleme vs… Gibi bir çok is yaptim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir