Şekerbank Personel Alımları 2017

Geçtiğimiz günlerde banka personel alımlarını incelerken Şekerbank personel alımları 2017 ilanlarına denk geldim. Görüldüğü üzere bir çok birime personel alınacağını açıkladı. Yapacağı bölümler ise  sigorta ürün yönetimi yetkilisi, operasyon destek görevlisi , yabancı para operasyonları yetkili yardımcısı, bireysel kredi teminat ve kullanım yetkili yardımcısı ,  mekanik bakım sorumlusu , dış işlemler yetkili , yönetmen yardımcısı, güvenlik görevlisi gibi bölümlerine alım yapılacaktır.

Son yıllarda ülkemizde bankacılık alanında büyüme yaşanmıştır. Bu büyümeye karşı ise bankalar istihdam sağlama yoluna gitmiştir. Ayrıca şekerbank yazılı sınav yapmaktadır. Iş arayan kişilere şekerbank sınav soruları internette dolaşmaktadır. Bunlara bakarak benzeri örnekleri vardır. Sınava girmeden önce bunları çözmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca banka gençleri her zaman istihdam etme ve hayata kazandırma yönünden öncü olmuştur.

İş arayan kişiler Şekerbank insan kaynakları bölümüne üye olunuz. Ve devamlı olarak oradan ilanları takip edip cv güncellemeniz gerekmektedir. Ayrıca bankanın çalışan 5 bin kişiyi aşmıştır. Bunun yaklaşık % 55 bayan , %45 oranında erkek personel çalıştırmaktadır. Böylece bayanlara öncelik veren banka 2017 yılında personel alımı arttıracağını söylemiştir. Ayrıca ilkokul, lise , ön lisans, lisans bölümünden bir çok alım yapılacaktır.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir