Yusuf Tekin’den Öğretmen Rotasyonu ile İlgili Açıklamalar

Yusuf Tekin’den Öğretmen Rotasyonu ile İlgili Açıklamalar 2014

  - YUSUF TEKİN: ”120 BİN ÖĞRETMEN ROTASYONA UĞRAYACAK”

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’den Önemli Açıklamalar…
Twitter aracılığı ile Öğretmen Atama ve Yer değiştirme Yönetmelik Taslağına değinen Tekin’in açıklamalarını .COM olarak sizlerle paylaşıyoruz:

Değerli arkadaşlar, Öğretmen Atama ve Yer değiştirme Yönetmelik Taslağına internet ortamında sizlerle paylaşıldı. 3 binin üzerinde görüş Ve öneri bize ulaştı. Katkı veren herkese teşekkürler. Bir hususun altını çizmek isterim. Bu bir taslak, öneri ve eleştirilerle son halini alacak.

Internet ortamındaki katkılarla birlikte önümüzdeki günlerde tesadüfi örneklem yoluyla seçilmiş öğretmen ve yöneticilerin Katıldığı bir Tartışma ortamında ele alınacak ve son halini alacaktır. Bir de bugün gazetelerde yer alan ve bazı sendikaların diline doladığı 400.000 Öğretmenin Yönetmelik nedeniyle yer değiştireceği yanlış bilgisini düzeltmek gerek. 8 yıldan beri aynı kurumda çalışan öğretmen sayımız 400.000 değil 120.000 civarındadır. Herkese iyi geceler.

Bu yazının tüm hakları .com’a aittir. ” .com” biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. © 

Yusuf Tekin’den Öğretmen Rotasyonu ile İlgili Açıklamalar bu haber, Memur Habercisi tarafından yayınlanmıştır.

1a804  0RXRFhj eZE Yusuf Tekin’den Öğretmen Rotasyonu ile İlgili Açıklamalar

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir