EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER

EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER 2012

Evde otururken canınız mı sıkılıyor?

vazo yap EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER

evde hobi

Yapabileceğiniz pek çok şeyle hem evdeki eşyalarınızı kullanılışlı hale getirebilir hem de eğlenebilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler için ise paralar dökmenize gerek yoktur. Evde var olan eşyalar ile ya da oldukça uygun fiyatlara temin edebileceğiniz malzemeler ile evinizde farklı tasarımlar oluşturmanız da mümkündür.

 

Örneğin çok basit yollarla bardaklarınızı şık vazolar haline dönüştürebilirsiniz. Beğenmediğiniz ya da kusuru olan bardaklarınızı bu yolla şık bir vazo haline getirerek evinize renk katabilirsiniz.

 

 

Bardakları şık vazoya nasıl dönüştürebilirsiniz?

 

Kullanılacak malzemeler:

 1. Vazo olarak tasarlayacağınız uzun bardak
 2. Çift tarafı yapışkan ihtiva eden bant yapışkanlı bant
 3. Çiçeklere uygun renkte kurdele ( çiçek ile aynı renkte kurdeleyi tercih etmek yerine uyumlu renkleri seçebilirsiniz. Örneğin; kırmızı ve krem, mavi ve turuncu)
 4. Vazonun içerisine yerleştireceğiniz yapma ya da canlı çiçek

 

Vazonun yapılışı:

 

 

Elinizdeki bardağa uzunlamasına çift taraflı yapışkan bandınızı yapıştırın ve hazırladığınız hediye kurdeleleri sırasıyla bardakların etrafına sıkıca yerleştirin. Dikkat edeceğiniz nokta ise kurdelelerin iki ucunun da yapışkan banda iyice yapışmasıdır. Bu noktaya oldukça dikkat etmeniz gerekir. Son olarak ise vazo olarak tasarladığınız bardağın en üst tarafına ince banttan hoş bir fiyonk yapın ve bu son işlem ile oldukça hoş bir vazo elde etmiş olun. Son olarak vazonuzun içerisine su doldurun ( canlı çiçekler için) içerisine çiçeğinizi koyun.

ISIK OLSUN
Her zaman size yol gösteren fikir veren bir ISIK OLSUN

 • evde yapabilecegımız kıvırcık saclar için m

🙂

 • evde yapılacak hobiler
 • evde hobi
 • evde yapabileceğimiz hobiler
 • evde yaplabilecek hobiler
 • evde yapılan hobiler

“EVDE YAPILABİLECEK HOBİLER” için 4 cevap

 1. evde nikah şekeri yapmak istiyorum adresim Kılıçarslan mah molla sok seyrani ap.bodrum kat melikgazi kayseri tel eşimin 0539 5866436

 2. Evimde bayanların gününde veya işyerlerine kurabiye,börek ,kek dolma vs. gibi ürünler yapılarak teslim edilir..iletişim.nermin19612008@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir